Hakkımızda

Akaryakıt, gıda, hazır beton, inşaat gibi pek çok sektörde adından söz ettiren Kendirli Grup, 1998 yılından bu yana faaliyet gösterdiği lastik sektöründe birçok ilke imza atmıştır.

Lastik sektöründe bir ilki gerçekleştirerek dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Michelin ile ortak bir projeye imza atarak Türkiye’nin ilk lastik plazasını kuran Kendirli Lastik, tüketicinin ve otomobil tutkunlarının hayatını kolaylaştırmak için daima daha iyi hizmet için çalışmaktadır.

1400 m2 kapalı alana sahip Lastik Plaza’da son teknoloji rot-balans, sökme-takma makine parkı ile Kendirli Lastik; Michelin, Pirelli ve Continental markalarının yetkili bayisi, Sailun lastiklerinin Türkiye Disbritörü ve Bosch Akü’nün İç Anadolu bölge distribütörü olarak kaliteli ve profesyonel araç hizmetinde marka olarak anılmaya başlamıştır.

Ankara Şaşmaz’da 6500m2 kapalı alanda hizmet veren ve Türkiye’nin en büyük lastik oteline sahip olmanın haklı gururunu yaşayan Kendirli lastik, müşterilerine daha hızlı ulaşabilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına Lascaronline.com’u kurdu.